Polski English Deutsch

Firma

Początek  działalności  firmy   KINGSTAL   na krajowym  rynku  datuje się na  1995 rok.   Świadczymy usługi
z zakresu precyzyjnej obróbki metali. Z przyjemnością zapoznamy Państwa z działalnością naszej firmy, której głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, konkurencyjna cena oraz terminowość dostaw, co gwarantuje współpracę na wysokim poziomie. Staramy się aby proces technologiczny obejmował kompleksowe wykonastwo, co stwarza wysoki komfort dla tych z Państwa, którzy zdecydują się z nami nawiązać współpracę.

Zatrudniamy   doświadczoną  oraz  wykwalifikowaną  kadrę  specjalistów,   posiadających  długoletni  staż
i bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem.

Park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym CNC opartym na sterowaniu FANUC, SINUMERYK, HEIDENHAIN co pozwala nam wykonywać najbardziej skomplikowane i precyzyjne detale. Dysponujemy również kompletnym oprzyrządowaniem oraz specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi. Ponadto posiadamy konwencjonalne obrabiarki narzędziowe.

Od kilku lat dynamicznie rozwijamy się, co przejawia się w ciągłym inwestowaniu w najnowocześniejsze centra numeryczne, a firma nasza postrzegana jest jako solidny i ceniony partner w biznesie. Lista referencyjna firm, z którymi współpracujemy jest długa, a czołowe miejsca zajmują zakłady przemysłu spożywczego, rolniczego, chemicznego, górniczego oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Daniel Bulenda
planowanie i produkcja
tel. 501 573 969
Sylwia Bulenda
administracja i finanse
tel. 501 573 242
Adres: 44-266 Świerklany ul. Szerocka 15 tel/fax (032) 42 77 081 e-mail: biuro@kingstal.eu